XX Vadovų klubo posėdis Panevėžio kultūros ir sporto parko amfiteatre

• Paskelbta: 2021-06-23

Mūsų gimnazijos mokinių savivaldos atstovės Ema Leonavičiūtė ir Indrė Musteikytė dalyvavo LMS Panevėžio MSIC organizuojamame jau XX ir paskutiniame šiais mokslo metais birželio mėnesio Vadovų klube, kuris po visus mokslo metus vykusių nuotolinių susitikimų pagaliau vyko gyvai Panevėžio kultūros ir sporto parke esančiame amfiteatre. Ilgiau nei įprastai vykusiame susitikime buvo pasidalyta prabėgusių metų patirtimis ir iššūkiais, kalbėta apie emocinę mokinių savijautą nuotolinio mokymosi metu ir emocinį mikroklimatą mokyklose, apie lytiškumo ugdymo svarbą. Aptartas ne tik savivaldų darbas, sėkmės ir nesėkmės, bet ir ateities planai. Diskutuota apie naujas idėjas ir įžvalgas. Atsidėkota už dalyvavimą Vadovų klubų posėdžiuose.

Gimnazijos mokinių parlamentas ir jo kuratorė Lilija Pleškienė LMS Panevėžio MSIC ir visai mūsų gimnazijos bendruomenei linki gero poilsio.

Lilija Pleškienė

LMS Panevėžio MSIC vicepirmininko Igno Janeliūno