Tradiciškai, bet kitaip

• Paskelbta: 2021-04-21

Mūsų gimnazijoje kaip ir visoje Lietuvoje jau šeštą kartą buvo rengiamos Lietuvių kalbos dienos. Vasario ir kovo mėn. 8, Ig ir IIg klasių mokiniai tradiciškai rašė dailyraštį. Mokytoja Violeta Žudienė konkursą skyrė Marijos Gimbutienės metams, todėl parinko šios mokslininkės tekstą  „Tiek vertas gyvenimas, kiek einame per jį su viltimi ir meile“.

6 kl. ir 8 kl. mokiniams buvo surengtas konkursas „Seniausia namuose turima knyga“: mokiniai namų bibliotekose rastas seniausias knygas pristatė savo klasėms.

Šeštokai Dangė Kupčinskaitė, Dominykas Kubilius, Gabrielė Padelevičiūtė ir Eglė Dranickaitė dalyvavo tarptautinėje mokinių kūrybinių darbų virtualioje parodoje „Pažink kalbos dalis“. Dalyviai ir jų mokytoja Rita apdovanoti Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininko Audrio Antanaičio pasirašytomis padėkomis.

Nors mūsų, lietuvių, kiekviena diena būna lietuvių kalbos diena, smagu kartais į savo kalbą pažvelgti atidžiau, pažaisti su ja.

Violeta Žudienė ir Rita Karpavičienė

V. Žudienė, R. Karpavičienė ir kt.