Renginiai

MONTIS MAGIA TAURĖ 2016

Š.m. kovo 19 d. Vilniuje, Montis Magia laipiojimo salėje ir sporto centre (Vytenio g. 46)  vyko kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos „Montis Magia taurė 2016“. Į varžybas susirinko 15 jaunių ir jaunučių komandų iš Vilniaus, Kaišiadorių, Panevėžio, Klaipėdos,  Panevėžio r. ir Latvijos.

Dalyviams reikėjo įveikti tris išradingai įrengtas trasas: „Estafetė“, „Vasara“ ir „Hado karalystė“. Visose trasose reikėjo ,,tilpti“ į kontrolinį laiką, kuris per trumpas buvo net kelioms komandoms iš pažiūros paprastoje „Vasaros“ trasoje.

Puikiai šiose varžybose pasirodė Raguvos gimnazijos jaunių (Modestas Petrauskas, Benas Karpavičius, Gabija Kizytė, Singaras Zaleckis) komanda, nugalėjusi visus savo varžovus ir iškovojusi pirmą vietą. Jaunučių komanda (Gerda Vanagaitė, Jurgita Šeštokaitė, Justas Šibirkštis ir Paulius Palubinskas), nusileidusi Rygos RPPG komandai, iškovojo antrą vietą.

Kūno kultūros vyr. mokytojas Sigitas Žudys

 
Ankstesnės naujienos


Raguvos gimnazijos 11 klasės mokiniai Laura Krasuckaitė ir Arvydas Skrebė dalyvavo moksleivių dainų konkurse „Padėk man užaugti be patyčių“, kurį organizavo „Vaikų linija“ ir „Western Union Foundation Lithuania“.

Vasario 24 d. Smilgių gimnazijoje vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7–12 klasių mokinių technologijų olimpiada „Ką sudėčiau krašto knygon...“ 

Kovo 4 d. Raguvos centrinėje aikštėje vyko tradicinė Kaziuko mugė. Mugės organizatorius – technologijų mokytojas metodininkas Algirdas Rutkauskas. Jam talkino Kazytė (technologijų mokytoja Asta Naulickienė) ir Raguvos seniūnijos atstovai. 

Š.m. vasario 19–20 d. Rygoje vyko tarptautinės sportinio turizmo varžybos „Rygos taurė 2016“, kuriose dalyvavo Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų rinktinės. Šioms rinktinėms atstovavo 3 Raguvos gimnazijos mokiniai: Modestas Petrauskas, Gabija Kizytė ir Justas Šibirkštis. 

Vasario 19 d. Raguvos gimnazijoje vyko didysis teismas - buvo svarstoma baudžiamoji byla Nr. 100. Veikėjai: teisėja Ledi Griežtuma (vienuoliktokų klasės vadovė A. Skrebienė), prokurorė Liucija Kaltinienė (11 klasės mokinė L. Krasuckaitė), kaltinamieji (dvyliktokai) ir jų advokatas...