Pranešimai

Pagerbti čempionato nugalėtojai ir prizininkai-2018

Š. m. gruodžio 7 d. Vilniuje, Karaliaus Mindaugo pagrindinėje mokykloje, vyko 2018 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Apdovanoti mokiniai ir komandos penkiose grupėse (pėsčiųjų turizmo technikos vaikų, jaunučių, jaunių ir kalnų turizmo jaunučių ir jaunių) įskaitinėse varžybose surinkę daugiausia taškų. Penktus metus iš eilės šioje šventėje dalyvavo bei pagerbti buvo ir Raguvos gimnazijos turistai. Praėjusių metų čempionai kalnų turizmo grupėje – Raguvos gimnazijos jauniai (Jurgita Šeštokaitė, Gabija Kizytė, Singaras Zaleckis, Lukas Leonavičius) – šiais metais taip pat iškovojo pirmą vietą. Antroji gimnazijos jaunių komanda (Gerda Vanagaitė, Jokūbas Šibirkštis, Paulius Palubinskas, Nedas Saldys, Karolina Januškaitė) šiais metais liko trečioje vietoje kalnų turizmo grupėje.

Pėsčiųjų turizmo grupėje gimnazijos vaikų komanda (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Eglė Dranickaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Ignas Dalinkevičius), kurios pagrindą sudarė ketvirtokai, iškovojo trečią vietą.

Asmeninėje įskaitoje jaunių grupėje gimnazijos merginos užėmė visas prizines vietas: pirmą vietą iškovojo Gabija Kizytė, antrą – Jurgita Šeštokaitė, trečią – Gerda Vanagaitė. Jaunučių grupėje antrą vietą laimėjo Nedas Saldys, o trečią – Paulius Palubinskas.

Po šventės mokiniai linksmai ir šiltai leido laiką Vichy vandens parke ir tik per langus matė,  kaip lauke siautė pūga. Visi pajuto artėjant Kalėdas ir džiaugėsi pirmosiomis dovanomis.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Gimnazijoje gruodžio 3 ir 6 dienomis vyko edukaciniai užsiėmimai, savo pobūdžiu labai skirtingi, tačiau mūsų aktyviame gyvenime aktualūs ir reikalingi. Džiugu, kad vieną iš edukacijų vedė buvęs Raguvos gimnazijos mokinys Algirdas Bardauskas. 

Mokinių pavėžėjimas nuo 11-27 dienos 

Kviečiu gimnazijos bibliotekai padovanoti  knygų – išpildyti skaitytojų svajones!

Kviečiame visus mokinius naudotis proga, registruotis mūsų portale ir gauti net penkias nemokamas Microsoft „Office 365“ licencijas savo reikmėms. Drąsiai registruokis ir naudokis suteikta galimybe! Užsiregistravę portale www.emokykla.lt gausite išsamią instrukciją...