Prasideda Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ

• Paskelbta: 2021-03-01
  • Kategorija: Konkursai

Kaip ir kasmet „Vaikų linija“ skelbia kovą Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ, kviesdama visuomenę spręsti patyčių problemą. Šią iniciatyvą palaiko Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba ir kartu kviečia dalyvauti veiklose:

1–4 klasių mokiniai kviečiami kurti individualius darbus tema „Aš turiu savo vardą“ (technika įvairi, formatas - A4);

5–7 klasių mokiniai kviečiami kurti darbus tema „Mano vardo galia“. Pristatomas sukurtas kūrybinis mokinio darbas, kuris atskleidžia vardo reikšmės prasmę, vardo atsiradimo istoriją (formatas - A4, technika įvairi);

8–10  klasių mokiniai kviečiami kurti logotipus tema „Praleidžiu progą pasityčioti“ (formatas - A4, technika įvairi).

1–10 klasių kolektyvai kviečiami rinkti savo klasės "DRAUGYSTĖS AMBASADORIŲ".

Atsiųstų kūrybinių darbų fotonuotraukos dalyvaus rajoninėje kūrybinių darbų parodoje. Apie dalyvavimą veiklose, išrinktus "Draugystės ambasadorius" informuokite mokyklos socialinę pedagogę Giedrę.

G. Šuminskaitė

G. Šuminskaitė ir ,,Vaikų linija"