Panevėžio r. Raguvos gimnazija

Mimė ir Išminties knyga

  • Paskelbta: 2026-03-03
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 2 d. gimnazijoje viešėjo Drakoniuko teatro aktoriai, pristatę nuotaikingą spektaklį „Mimė ir išminties knyga“. Spektaklį stebėjo 1–3 klasių mokiniai.

Žiūrovai buvo pakviesti į stebuklingą Mimenijos šalį – vietą, kurioje gyvena elfų palikuoniai Mimai. Šios paslaptingos būtybės saugo ypatingą Išminties knygą, kurioje sukaupti atsakymai į visus kada nors užduotus klausimus. Tačiau vieną dieną knyga netikėtai pradingsta ir prasideda įtraukianti bei kupina netikėtumų kelionė.

Vaikai susikaupę ir su dideliu susidomėjimu stebėjo, kaip klostėsi įvykiai, kartu išgyveno herojų jausmus, džiaugėsi ir nerimavo. Spektaklis priminė, kad ne viskas yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, o tikroje draugystėje svarbiausia – pasitikėjimas, tikėjimas kito gerumu, gebėjimas išklausyti ir atleisti.

Tai buvo prasminga ir šilta patirtis, palikusi mažiesiems žiūrovams daug gerų emocijų bei apmąstymų.

 

Autorius:
Rasuolė Rutkauskienė

Nuotraukos:
Sandra Vaičiulienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas