Pamoka – susitikimas su knygos „Bėgimo aistra“ autoriumi Petru Pranckūnu

• Paskelbta: 2024-10-17

Turbūt visi sutinkame, kad sportas yra naudingas ne tik mūsų kūnui, bet ir psichinei sveikatai. Tačiau kokią sporto šaką pasirinkti ir kaip dažnai sportuoti – tai kiekvieno žmogaus asmeninis sprendimas, priklausantis nuo jo norų, valios ir poreikio.

Spalio 16 d. gimnazijoje lankėsi buvęs mokyklos mokinys – policijos komisaras, lengvaatletis, sporto organizatorius, Lietuvos rekordininkas, knygos „Bėgimo aistra“ autorius Petras Pranckūnas. Susitikimo metu su 6–12 klasių mokiniais maratono bėgikas pasakojo apie knygos kūrimo procesą, apie bėgimo ypatumus, taip pat dalijosi smagiais nutikimais iš varžybų. Svečias atsakė į mokinių klausimus bei pateikė vertingų patarimų tiems, kurie svarsto savo ateitį susieti su policijos darbu.

Nuoširdžiai dėkojame P. Pranckūnui už apsilankymą mokykloje ir padovanotą knygą „Bėgimo aistra“, kurią visi norintys gali rasti mūsų bibliotekoje.

Bibliotekininkė Rasuolė Rutkauskienė, Fizinio lavinimo mokytojai Simona Arzimanova ir Sigitas Žudys

Bibliotekininkė Rasuolė Rutkauskienė