Edukacija „Ar sunku nupiešti katiną“

• Paskelbta: 2024-10-15

Spalio mėnesį, minint Pasaulinę gyvūnijos dieną, bibliotekoje eksponuojami 5 klasės mokinės Martynos Juškaitės piešiniai. Spalio 16 d. 3 klasės mokiniai buvo pakviesti į edukacinį užsiėmimą bibliotekoje. Užsiėmimo pradžioje vaikai dalinosi pasakojimais apie savo naminius gyvūnus ir jų priežiūrą. Vėliau Martyna pristatė savo piešinius, kurie sukėlė didelį mokinių susidomėjimą. Autorė sulaukė klausimų: kodėl varlė nupiešta su drabužiais, kodėl žirafos burna tokia didelė, kodėl liūtas pavaizduotas su karūna ir kt. Po to, Martynai pasakojant ir vaizdžiai demonstruojant, kaip pradėti piešti, mokiniai entuziastingai pasinėrė į katino piešimo procesą.

Dėkoju Martynai už gražiai pravestą edukaciją, o trečios klasės mokiniams – už aktyvų dalyvavimą.

Bibliotekininkė Rasuolė Rutkauskienė

Bibliotekininkė Rasuolė Rutkauskienė