Šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „RAGUVA 2023“

• Paskelbta: 2023-03-12
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 11 d. Raguvos gimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Raguva 2023“, Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionato pirmasis etapas. Varžybas organizavo Raguvos gimnazija, Panevėžio rajono švietimo centras ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Į varžybas užsiregistravo 22 komandos, tačiau dėl įvairių priežasčių atvyko 18 komandų iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio ir Panevėžio rajono. Varžybos vyko keturiose amžiaus grupėse: jaunių, jaunučių, vaikų ir pradinukų. Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos jaunučių (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Eglė Dranickaitė, Gabrielė Padelevičiūtė), dvi vaikų (Domininkas Kuoja, Justas Mulevičius, Aleksandra Pupkova, Tauras Kupčinskas – I komanda ir Jonas Juška, Titas Acevičius, Titas Kizys, Sonata Skodytė – II komanda) ir pradinukų (Alanas Čiplys, Gabrielė Juškaitė, Artė Čiplytė, Ugnė Silčenkaitė) komandos. Jaunučių, vaikų I ir pradinukų komandos iškovojo pirmas vietas, o vaikų II komanda – II vietą.

Asmeninėse varžybose jaunučių grupėje Eglė Dranickaitė ir Miražas Kupčinskas iškovojo pirmas vietas, Dangė Kupčinskaitė – III vietą, o Gabrielė Padelevičiūtė – IV vietą. Vaikų grupėje Tauras Kupčinskas iškovojo I vietą, Sonata Skodytė ir Titas Kizys – antras vietas, Aleksandra Pupkova ir Jonas Juška – trečias vietas, pradinukų grupėje Alanas Čiplys ir Ugnė Silčenkaitė iškovojo pirmas vietas, Gabrielė Juškaitė – II vietą, o Artė Čiplytė – III vietą.