Šalies mokinių turizmo technikos varžybos „PALANGA 2021“

• Paskelbta: 2021-09-22
  • Kategorija: Renginiai

Palanga 2021

Rugsėjo 17–19 d. Palangoje festivalio „Sportas visiems” metu vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Palanga 2021“, kuriose dalyvavo ir Raguvos gimnazijos vaikų komanda. Iš viso varžybose dalyvavo 16 komandų iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių ir Panevėžio rajono. Raguvos gimnazistai (Eglė Dranickaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Algirdas Kaminskas, Justas Mulevičius) užtikrintai nugalėjo savo varžovus ir iškovojo pirmą vietą. Antroje vietoje liko Vilniaus jaunųjų turistų centro komanda, o trečioje –. Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“. Oras buvo puikus, visą laiką švietė saulė. Moksleiviai po varžybų aplankė Birutės parką ir kitas lankytinas vietas, pabuvojo prie jūros.