Paminėta Tarptautinė nerūkymo diena

• Paskelbta: 2020-12-07

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Bendradarbiaujant 7–12 klasių vadovams ir socialinei pedagogei, klasių valandėlių metu buvo pateikta viktorina ,,Ką žinau apie žalingus įpročius?“. Mokiniai turėjo atsakyti į 35 klausimus apie rūkymo žalą, sukeliamas ligas, rūkančių žmonių statistika ir pan.

Socialinė pedagogė sulaukė aštuonių dalyvių, kurie laiku pateikė atsakymus į viktorinos klausimus. Džiugu, kad iš 65 galimų taškų, 49 taškus surinko ir pirmą vietą užėmė IIIg kl. mokinė Eglė Stackevičiūtė. Jai  buvo perduota dovanėlė. Antroje vietoje surinkęs 46 taškus liko 7 kl. mokinys Vytas Lankelis. Trečioje – 7 kl. mokinys Arnas Jasas, surinkęs 43 taškus. Dėkojame visiems dalyviams.

Socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė

Socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė