Sporto diena

• Paskelbta: 2020-11-03

Spalio 20 d. 1–4 klasių mokiniai skubėjo į gimnaziją nešini tik sportinės aprangos maišeliais. Ilgai laukta Sporto diena! Visi, rytą pradėję mankšta, išbandė savo jėgas estafetėse: bėgo, varė kamuolius, sodino ir rinko kamuoliukus, palaikė komandos draugus, mokėsi laimėti ir pralaimėti. Žaidė kvadratą. Apsilankė sveikatos priežiūros darbuotojos kabinete. Tylus vandens čiurlenimas ir paukščių klegesys padėjo nurimti, atsipalaiduoti po įnirtingos kovos ir paminėti Tylos dieną. Kad atgautų jėgas, mokiniai gaminosi sveikuoliškus kokteilius.

Po pertraukėlės visi susirinko stadione. Kroso varžybose buvo išrinkti greičiausi mokiniai. Medaliais pasipuošė pirmokai – Alanas Čiplys, Rugilė Mulevičiūtė, Matas Kazlauskas; antrokai – Ugnė Silčenkaitė, Pijus Medžiavepris, Girmantė Buzėnaitė; trečiokai – Aleksandra Pupkova, Odeta Juškaitė, Adas Danila, ketvirtokai – Algirdas Kaminskas, Danas Džiuvė, Justas Mulevičius.

Pradinių klasių mokytojos

Pradinių klasių mokytoja Sandra Vaičiulienė