Šalies mokinių turizmo varžybos „VILNIUS 2020“

• Paskelbta: 2020-10-20
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 18 d. Vilniuje, Levo Karsavino mokyklos sporto salėje, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Vilnius 2020“. Šiose varžybose dalyvavo ir Raguvos gimnazijos pradinukų ir vaikų komandos. Vaikų komanda (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė) aplenkė visus varžovus ir iškovojo pirmą vietą. Pradinukų pirmoji komanda (Tauras Kupčinskas, Algirdas Kaminskas, Domininkas Kuoja, Titas Kizys), nusileidusi varžovams iš Panevėžio moksleivių namų, liko antroje vietoje. Pradinukų antroji komanda, varžybose dalyvavusi pirmą kartą, užėmė ketvirtą vietą.

Asmeninėse varžybose pirmą vietą vaikų grupėje iškovojo Miražas Kupčinskas, antrą – Eglė Dranickaitė, trečią – Dangė Kupčinskaitė. Pradinukų grupėje – Tauras Kupčinskas iškovojo pirmą vietą, o Domininkas Kuoja – antrą vietą.