Mokinių savivaldų konferencija

• Paskelbta: 2020-10-28

Spalio 24 d. LMS Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro MSIC komanda Vytauto Žemkalnio gimnazijoje organizavo konferenciją. Joje dalyvavo LMS Panevėžio MSIC vienijamų Panevėžio miesto bei rajono bendrojo ugdymo įstaigų aktyviausi mokinių savivaldų nariai. Mūsų gimnazijai atstovavo Augustė Kielaitė, Ema Leonavičiūtė, Indrė Musteikytė.

Mokinių savivaldų konferencijos metu ne tik buvo semtasi naujų žinių darbo grupėse. Konferencijos dalyviai turėjo spalio mėnesio Vadovų klubą, įdomias ir naudingas darbo grupes, įsimintiną vakaro socializaciją, koncertą. Konferencijoje buvo apdovanoti praėjusių metų vykdyto LMS Panevėžio MSIC bendrojo ugdymo įstaigų mokinių savivaldų konkurso „Geriausia mokinių savivalda“ nugalėtojai. Vakaro kulminacija tapo LMS Panevėžio MSIC jau 6-erių metų gimtadienio šventė.

Lilija Pleškienė, klasių veiklos kuratorė

Augustė Kielaitė, IIIg klasės mokinė