Raguvos gimnazija dalyvauja ugdymo turinio atnaujinimo ...

Panevėžio r. savivaldybė yra viena iš penkių savivaldybių, dalyvaujanti projekto ,,Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas (Nr. 09.2.1-ESFA-V-726-03-0001) 2.1.1 veikloje talkinant ekspertų grupei rengiant „Kriterijus savivaldybėms ir mokykloms sėkmingai įgyvendinti atnaujintą ugdymo turinį“.

Jungiamės į veiklas, kuriančias sprendimus, padėsiančius visoms šalies savivaldybėms pasirengti pokyčiams ugdymo procese mokyklose.

Kviečiame aplankyti internetinę svetainę – www.mokykla2030.lt kuriame dalinamasi koncentruota esmine informacija apie Ugdymo turinio atnaujinimo procesus. Infografike rasite svarbiausią informaciją apie UTA procesus, pagrindinių sąvokų paaiškinimus, eigos laiko juostą bei ką reikėtų žinoti konkrečioms tikslinėms švietimiečių grupėms savivaldybėje. Prašome atkreipti dėmesį, kad Infografike esančios interaktyvios nuorodos leidžia rasti daugiau naudingos informacijos rūpimais UTA klausimais.

Kai turėsime naujienų, pranešime.

Inga Kanišauskė, pavaduotoja ugdymui