Raguvos gimnazijoje atidaryta buvusio direktoriaus Vytauto Narečionio darbų paroda

• Paskelbta: 2024-05-09
  • Kategorija: Kvietimai

Ta proga suorganizuota ir Raguvos gimnazijos pradinių klasių mokinių tapybos darbelių paroda ,,Vytauto Narečionio spalvų pasaulis”.

KVIEČIAME APLANKYTI PARODĄ VISUS: miestelio gyventojus, svečius, pažinojusius V. Narečionį, norinčius pasigrožėti jo ir mažųjų mokinių darbais, prisidėjusius prie parodos organizavimo ar gražiai praleisti laiką išpuoštoje gimnazijoje.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie pasidalino savo turimais V. Narečiono darbais ir suteikė galimybę pradžiuginti ir kitus.

Tariame AČIŪ dailės mokytojai Jovitai Šikšnienei ir pradinių klasių mokytojoms Angelei Kizienei, Sandrai Vaičiulienei, Jūratei Eigirdienei ir Rūtai Juškienei už suorganizuotą pradinukų parodą.

Paroda veiks nuo gegužės 10 iki 24 dienos. Lankymo laikas nuo 9 iki 15 valandos.

Parodos iniciatorės Jovita Šikšnienė, Angelė Kizienė, Sandra Vaičiulienė.

Sandra Vaičiulienė

Sandra Vaičiulienė