„O. KALPAKA PIEMIŅAS KAUSS - 2024”

Š. m. spalio 18-20 dienomis Siguldoje, Latvijoje, vyko 2024 m. Latvijos taurės turizmo technikos varžybos „O. Kalpaka piemiņas kauss - 2024”. A ir C grupėse Lietuvai atstovavo Raguvos gimnazijos komandos. Pirmą dieną vyko kontrolinio kombinuoto žygio varžybos, kuriose Raguvos gimnazistai abiejose grupėse tapo nugalėtojais.

Antrą dieną vyko asmeninės ir komandinės turizmo technikos varžybos. Asmeninėse varžybose C grupėje Domininkas Kuoja iškovojo pirmą vietą, o Justas Mulevičius ir Aleksandra Pupkova – antras vietas. A grupėje čempionu tapo Miražas Kupčinskas, o Eglė Dranickaitė B grupėje iškovojo antrą vietą. Komandinėse varžybose Raguvos gimnazijos komandos vėl buvo nepralenkiamos.

Susumavus dviejų dienų rezultatus Raguvos gimnazistai (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė) A grupėje tapo Latvijos taurės turizmo technikos varžybų čempionais, o (Aleksandra Pupkova, Domininkas Kuoja, Tauras Kupčinskas, Justas Mulevičius) nugalėjo C grupėje.