Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos

2024 metų gegužės 12 d. Bražuolės poilsiavietėje, Elektrėnų savivaldybė, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. Iš viso varžybose dalyvavo 9 vaikinų ir 9 merginų komandos iš visos Lietuvos. Vaikinų (Domininkas Kuoja, Justas Mulevičius, Tauras Kupčinskas, Emilis Kizys) ir merginų  (Eglė Dranickaitė, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Justina Razantaitė) komandos tapo šių varžybų nugalėtojomis. Merginų grupėje antroje vietoje liko Vilniaus Levo Karsavino mokykla, o trečioje – Panevėžio “Saulėtekio” progimnazija. Vaikinų grupėje antra buvo Vilniaus rajono Kyviškių pagrindinė mokykla, trečioje – Vilniaus Levo Karsavino mokykla.

Sigitas Žudys

Sigitas Žudys